Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi az a szöveg amit a Tökös...

Mi az a szöveg amit a Tökös csaj c. filmben mond April és Jessica?

Figyelt kérdés
Tudjátok a sportpályán. April letérdel barátnője elé hogy megbizonyosodjon ő e az igazi Jess. A szöveg érdekelne amit tapsolással mondanak el, mert kéne a regényemhez - fanfiction.
2010. júl. 28. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden pasi disznó, csak egyet akar mind, bezavarni a málnásba, a kicsi macit. szép volt, jó volt, ennyi volt a sport, ha a játék durva, te leszel a kur_va. a végét nem tudom:D
2010. júl. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyomd meg a dudámat, húzd le a gatyádat, digi-dugi, aztán franciázás, ahányszor csak elmegyek, neked leszek hálás, akkor leszel nagy, ha már bennem vagy.... ennyit tudok:D de lehet még eszembe jut megint valami:D
2010. júl. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én meg nektek vagyok hálás, hogy elmondtátok. Köszi! :D
2010. júl. 28. 14:43
 4/4 szandii.11 válasza:
Minden pasi disznó csak egyet akar mind,bezavarni a málnásba a kicsimacit,szép volt jó volt ennyi volt a sport,ha a játék durva te leszel a k.rva,nyomd meg a dudámat,huzd le a gatyámat,amit tőled akarok az holnapig nem várhat,digi dugu,aztán Franciázás,ha elmegyek neked leszek hálás,akkor lezsel nagy ha már bennem vagy,ha trófeának akarnál azt mondom majd ha fagy!:)
2013. ápr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!