Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a Poirot epizód?...

Melyik ez a Poirot epizód? Sivatagban játszódik, van benne egy nő, aki börtönőr volt régen, de ezt titkolja, mert azóta feljebb vitte az Isten a dolgát. És valaki fölismeri a társaságban, ezért elteszi láb alól. Lehet, ez csak mellékszál volt.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 28. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyilkosság Mezopotámiában vagy randevú a halállal lesz az szerintem
2020. ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azokat most néztem meg :) Sajnos nem.
2020. ápr. 28. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ami még sivataghoz köthető Poirot-os az Az egyiptomi sír babonája. Én ezeket találtam ami sivatagban játszódik :D

[link]

2020. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hm. Ezt is láttam, de nem ez volt az. Lehet, hogy nem Poirot, hanem valami más detektíves sorozat? Fenébe is, nagyon régen láttam. Köszi azért, hogy rászántad az időt!
2020. ápr. 28. 21:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Ha esetleg megtalálod írd már be légyszíves a címét,mostmár engem is érdekel :D
2020. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
De, az 'Appointment with death', azaz Találkozás/Randevú a halállal az. Nem tudom melyik fimváltozatban mennyire változtattak, de könyvben ez az.
2020. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Óóó, több változat is készült? Nem tudtam! Nagyon köszönöm, körbe fogok nézni akkor.


Amit én láttam ezzel a címmel, az kifejezetten rossz film volt: hirtelen vágások, kusza cselekmény, hatásvadász, drámainak szánt kamerabeállítások, mint valami rossz amerikai szappanoperában.

2020. máj. 9. 11:03
 8/8 A kérdező kommentje:
És tényleg! Tényleg a Randevú a halállal volt ez az epizód. De nem a David Suchet-féle filmsorozatból, hanem Ustinovval 1988-ból. A két filmnek, bár elvileg ugyanazon a regényen alapulnak, szinte semmi köze nincs egymáshoz! Köszönöm a segítségeteket.
2020. máj. 9. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!