Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A "The best of me" c. filmnek...

A "The best of me" c. filmnek van egy másik verziója is, aminek a végén Dawson nem hal meg?

Figyelt kérdés
Bár a film és a könyv is nagyon tetszett nekem, a végével nem tudtam megbékélni. A napokban vénetlenül találtam a youtube-on egy videot, "The best of me-Alternativ ending" néven. A pár perces videóban a film/könyv befejezésének egy másik verzióját lathattam, amiben Dawson nem halt meg, és Amandaval együtt voltak. Szeretném tudni ha ezt meg lehet nézni film formájában is, vagy csak ez a kis videó készült el.

2020. máj. 1. 13:26
 1/1 Verdike ***** válasza:

Igen, létezik film formájában is.

„Tears of Joy edition” vagyis „Örömkönnyek kiadás” címmel DVD-n megjelent a film happy end-es változata is.

Azt nem tudom, hogy magyar verzióban is létezik-e, angolul biztos, azt a részt láttad a youtube-on. Megvan jobb minőségben is, ha a keresőbe azt írod, hogy

The Best of Me - Alternate Ending Scene (HD)

2020. máj. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!