Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Függője, túlzásbavitt rajongój...

Függője, túlzásbavitt rajongója lettem egy sorozatnak, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval van a Money Heist c. Netflixes sorozat, egyszerűen imádom a történetét,ahogy ki van találva minden kis részlete. Egyszerűen nincs olyan nap amikor nem jutna eszembe hogy úristen ennek meg ennek a résznek ez meg ez a jelenete mennyire ki van találva. Betegesen várom a part 5-ot, naponta olvasgatok, nézek valamit ami vele kapcsolatos. Merchből is egy csomó cuccot rendeltem már, rendeltem piros overallt Dali maszkkal stb, de valahogy még mindig nem elég. Ha 80 órás film lenne belőle, akkor se lenne elég. Mit tegyek ilyen helyzetben? Sulizok még, 11-es vagyok, nyugi nem megy a házi stb rovására :)

2020. máj. 1. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Jaj én is legalább ennyire megszállottja vagyok :D szerintem amíg nem megy a suli rovására (ahogy írtad is), semmi baj nincs ezzel:D
2020. máj. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
87%
Kicsit megnyugodtam,hogy rajtam kivul masok is igy vannak.en meg a zeneit hallgatom allandoan.egyszeruen IMADOM! zsenialis sorozat teljesen megszallotja lettem.
2020. máj. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, írjatok rám nyugodtan ha van kedvetek beszélgetni róla/ teóriákat megbeszélni stb:DDD
2020. máj. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Reméltem, hogy nem csak én lettem ilyen függő. :D Én is minden nap gondolok rá és tuti még 100x végig fogom nézni. Amúgy nekem az első 2 évad végén lejátszott zene tetszik annyira de annyira.
2020. máj. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

en meg csak az elso evadot nezem (mindig lattam netflixen h magyarorszagon elso legnezettebb sorozat, de egyszer beleneztem kb 20 percre es nem jott be, de a napokban meg egyszer ravettem magam)

es az elso resz utan ra is jottem h miert szeretik sokan. mar most sajnalom es tudom elore h hamar kifogom vegezni, es nem akarom elpazarolni az “elso alkalmat” hogy nezhetem:((( mert ezutan is bizti ujra fogom nezni, de az mar nem lesz ugyanolyan.. de amugy zseni a sori, a szereplok is, egy bena vagy idegesito szineszt se tudok mondani, mindannyian olyan jooool jatszanak es annyira illik a szerep mindenkire!!

2020. jún. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Ciao Bella, Ciao Bella...
2020. jún. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Gunnernina válasza:
100%
Nyugi,nem vagy egyedül:)
2020. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úristen ugyanez én is imádoom
2020. dec. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Múlt héten keztem el nézni, egyből szerelem volt. 5 nap alatt kivégeztem mind a 4 évadot. Soha az életemben nem volt még rám ilyen hatással egy sorozat sem. Azóta nem tudok másra gondolni.
2021. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
elvileg 2021ben jon az uj évad gyerekek
2021. jan. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!