Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meg tudná mondani vki ennek a...

Meg tudná mondani vki ennek a filmnek a címét? Vagy bármi infót tudna róla szolgáltatni?

Figyelt kérdés

kb. 10 éve látta egyik barátom

és csak pár cselekményelemre emlékszik: h van egy csávó, aki egyszerre több csajt hülyít, és egy házban lakik velük...és a különböző szobákban másik-másik csaj van,és ezek között futkozik a csávó

sajnos csak ennyire emlékszik..

na vki? :P


2010. júl. 28. 17:39
 1/3 A kérdező kommentje:

bocsi, nem lakik velük a csávó

csak egy házban vannak a lányok

így már biztos ráismer vki...xD

2010. júl. 28. 17:43
 2/3 anonim ***** válasza:

Régesrég láttam egy hasonló fimet,talán ugyanaz,nembiztos.

Arra emlékszem a filmből,hogy a csaj elvesztett valami jeggyűrűt és a pasi megtalálta és visszaadta a csaj meg beleszeretett és a pasinak is kellett a nő és összejöttek és aztán a pasit összeismertették a csaj nővérével és abba is beleszeretett és aztán azt hazudta,hogy van egy bátyja,akit viszont igazából ő alakított és ő a csajjal járt,a "bátyja" pedig a csaj nővérével. Az a jelenet rémlik, mikor a pasi a "bátyjával" beszélget és nyitva az ajtó,és egy ember benéz rajta,egyszer a pasit látja,egyszer meg a "bátyját" és a szoba azon részén,ahova az ajtóból nem lehet belátni,ott változtatta a haját meg a ruháját a pasi,hogy úgy tűnjön,a bátyjával beszélget és utána mikor rendesen kinyitották az ajtót,akkor a pasi az ablakhoz szaladt és kikiáltott,mintha a bátyja után szólna,hogy "Ilyen könnyen megfutamodsz?Szaladj csak!" vagy valami ilyesmi...

Ha ez az a film,amire gondolsz,akkor így talán másoknak is könnyebb kitalálni,remélem segítettem.:)

de sajna a címét nem tudom.:S

2010. júl. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azért köszi :)
2010. júl. 30. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!