Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a film címe? Horror/t...

Mi lehet a film címe? Horror/triller

Figyelt kérdés

Sziasztok! Keresek egy régebbi filmet. 2008-ban láttam a tv-be. Szerintem már akkor sem volt új film.


Úgy kezdődött, hogy egy fiatal pár utazott a hóviharban és a havazás miatt szinte nem is látták az utat. A férfi egész úton arról beszélt, hogy valamelyik rokona amikor hasonló viharban vezetett, kiküldte a feleségét az útra,hogy mutassa az irányt. Kisebb vitatkozás után ő is kiszállította a barátnőjét az autóból, hogy navigáljon. (valami elhagyatott úton jártak közel az erdőhöz). A kamera gyakran vette a szereplőket a fák közül, mintha valaki vagy valami figyelné őket az erdőből. Végül karamboloztak egy kamionnal, aminek a sofőrje (időssebb férfi piros kockás ingben)a havon fekve tért magához. A kocsi sofőrje odasietett hozzá, hogy segítsen, ekkor a kamion sofőr ránézett és valami olyat mondott, hogy ,,ne csak bámuljon, de segítsen" de akkor végignézett a testén és látta, hogy a kamion sofőrnek deréktól lefele hiányzik a teste. Erre jött egy jelenet egy lányról aki a furcsa álmairól mesélt valakinek, aztán bemondták a tv-ben az előbb említett balesetet és hogy a helyszínen nem találtak holtesteket. A következő jelenet az erdő mélyét mutatta ahol a fára voltak felfeszítve/felkötözve a holtestek, talán le volt tépve róluk a ruha és mintha karmolás nyomok lettek voltna a testükön. Nem tudom ki vagy mi ölte meg őket, lehetett az akár valami lény is. + Ezek a jelenetek mind nappal voltak, tehát nem valami esti kocsikázásról van szó.


Nem a Zsákutca, Dermesztő szél, Dead of Witer


2020. máj. 2. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Esetleg ez a Hideglelés című 1995-ös film??

2020. máj. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem az a film, de köszönöm a tippet.
2020. máj. 3. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!