Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ajánlani jó filmeket/so...

Tudtok ajánlani jó filmeket/sorozatokat?

Figyelt kérdés

A kedvenceim : Memento, Csillagok között, Eredet, Ad Astra



Sci-fi filmek előnyben :D (bár nem hiszem hogy van olyan amit még nem láttam)



2020. máj. 3. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak olyan van, amit még nem láttál! Gondolom exploitation, trash sci-fiket nem láttál még egyet sem! Nem beszélve az italo ploitation sci-fikről, a spagetti-ripoffokról! Vagy mondjuk a Troma mond neked valamit? Ha nem, akkor bizony nem láttál még semmit! De ugyanez igaz Roger Corman nevére is! Ha nem rémlik a neve, akkor semmit sem láttál még a sci-fi vonalról.


Mission Stardust,Wild Wild planet, Warrior of the lost world, Occhi dalle stelle, Shocking Dark (ha erre rákeresel, egyből meg ki akarod majd kölcsönözni valahonnan, azt garantálom, ha meglátod a plakátját itt a linkje [link]


Aztán nagyon jó sci-fi a Deedstar six, Galaxy of terror, Parasite, Forbidden World, Not of this Earth, Deathsport, Space raiders

2020. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
[link] itt a helyes link
2020. máj. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A terminátor filmeket már láttam, de nem olyat keresek ami nagyon akciódús, robban, lőnek, szaladás stb (most nem leszóltam a filmet, én is szeretem, de nekem a top-ban nincs benne)


Hanem olyat aminek mélyebb mondanivalója van, és az emeber akár hetekig gondolkodik rajta.

2020. máj. 3. 13:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Feledés, Holnap határa, Mentőexpedicio,Hasonmás, Ex machina, Looper- A jövő gyilkosa
2020. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sorozatok: Continuum,The Expanse, Sense8,The OA, ill. nagyon jó a Sötét árvák (Black Orphan)
2020. máj. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!