Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol van ez a hely (Éretlenek...

Hol van ez a hely (Éretlenek sorozat 1995)?

Figyelt kérdés

A Csonka utca a sorozat beli formájában kitalált,ezért is gondoltam,hogy megkérdezem.


Képek a környékről:

[link]


Továbbá látszik az ott lévő fülke száma is:

[link]


250-0748


A nyilvános fülke listában ( [link] ) már nincs benne a szám,

de a 250-es kezdetű számok a III. kerülethez tartoznak,tehát szerintem valahol ott lehet.


A válaszokat előre is köszönöm!



2020. máj. 3. 21:46
 1/6 A kérdező kommentje:

Közben meglett:


Az Ürömi út,és a Gyöngyvirág utca sarka.


[link] ,19.0378155,3a,90y,28.18h,83.27t/data=!3m7!1e1!3m5!1sAPN2b5BP1djzB7OTMp6rlA!2e0!5s20120201T000000!7i13312!8i6656

2020. máj. 4. 13:22
 2/6 anonim válasza:
Én is a Csonka utcánál kerestem, de aztán rájöttem, hogy máshol kellene megnézni, mert arra fele nem volt emelkedős rész. Köszönjük, hogy utánajártál és megosztottad. Mennyit változott azóta az a környék... Nem gondoltam volna, hogy a III. kerületben forgatták le a sorozatot :)
2020. okt. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szívesen! :)


Meglepődtem én is. Már a fülke sincs ott,pedig annak a száma alapján kerestem. A neten van is egy adatbázis,de abban nem volt benne. (2001 előtt egy csomót leselejteztek.). Aztán az utcaképeknél a háttérben lévő lakótelepek (meg a fal) segítségével találtam meg a helyet.


Szerintem nagyon hangulatos sorozat,kár,hogy csupán 2 évadot élt meg. Jól megírt,szerethető karakterekmérdekes sztorik,néhány nagy művész.

2020. okt. 17. 21:36
 4/6 anonim válasza:

Biztos sok utána járást igényelt a helyszín "kinyomozása", ezért még egyszer külön köszönet. Majd valamikor szemügyre veszem a helyszínt személyesen is :)

Igen, én is szeretem ezt a sorozatot (mind a két évadot beleértve), sokat lehetett belőle tanulni és a szereplők is nagyon jól játszottak benne.

2020. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elvoltam vele,de nem bántam meg! :) Jobb sorozat mint a maiak nagy része. Amúgy szerinted ez,vagy a Kölyökidő volt jobb? :D
2020. nov. 4. 17:00
 6/6 anonim válasza:
Mindkettőt néztem és szerettem :)
2022. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!