Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Régi rajzfilmet keresek, egy...

Régi rajzfilmet keresek, egy lányról szólt, akinek virágoskertje volt. Valaki emlékszik rá?

Figyelt kérdés

Szóval ha jól emlékszem az anyukája halott volt a lánynak, és az ő emlékére hozta létre a virágos kertet, amibe mindig tett új virágot minden részben.


Illetve van még egy rajzfilm, ami nem sorozat, abban egy hercegnő volt, és goblinok támadták meg a kastélyt a borospincén keresztül, majd a végére ha jól emlékszem a víz elöntötte az egész kastélyt.


Ha valaki emlékszik ezekre, kérem írja le. 90-es évek elején néztem ezeket, de már csak homályfoltok maradtak sajnos meg, és kiváncsi vagyok mi tetszett meg bennük ennyire :)


2010. júl. 28. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Az 1.-t nem tudom,de a második szerintem a Hercegnő és a kobold c. mese :)

http://www.youtube.com/watch?v=wB7if2EI6hA&feature=related

2010. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen a második az :) köszi


Most látom, hogy rossz helyre tette fel a kérdést is. Majd áthelyezik remélem.

2010. júl. 28. 21:39
 3/5 anonim válasza:
69%

Az első szerintem a Sandybell lesz.:)

Remélem tudtam segíteni!

Nekem nagy kedvencem volt kisebb koromban.

18/L

2010. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a címeket :) nem hittem volna hogy ilyen gyorsan választ kapok ilyen régi rajzfilmre :)
2010. júl. 28. 21:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Juj, a másodikat és is bírtam annó, de teljesen el is felejtettem.
2010. júl. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!