Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tegyem túl magam a...

Hogy tegyem túl magam a horrorfilm utáni rettegéstől?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Eléggé nagy hiba volt nekem, hogy megnéztem egy horrorfilmet és miatta most még épphogy kezdek remegni, de mi lesz később, éjfélkor vagy este? Nem igazán nézek horrort pont emiatt de ezt muszáj volt, mert hajtott a kíváncsiság. Ma tuti nem oltom le a villanyokat, tudom hogy fogyasztaná az áramot de akkor sem menne ma biztos nem. Lehet soha többet nem nézek semmi ijesztő filmet, még ha béna akkor sem. Most is minden kis zajra bepisilek kb. Szerencsére van tv-m amit tudok nézni egész este és megnyugtat, de a mi mást tudnék még csinálni, főleg ha ki akarok menni wc-re és ahhoz is fel kell oltanom a lámpákat? Vagy csak állítsam át az agyam "thug life"-osba és ne is törödjek a félelemmel? Tudom a valóságban semmi nem történik, de akkor is félek. Más is van ezzel így, vagy esetleg talált rá megoldást? Nevesettek most ki nyugodtan de 23 l vagyok igen és hát félős vagy...:(



2020. máj. 5. 20:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nézz valami mesét vagy vígjátékot. Tereld el a figyelmedet róla! Én is ezt szoktam ha félek horror filmek után:)
2020. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudok sajnos tanácsot adni, mert én meg imádom a horrorokat. Leírnád légyszi a film címét?
2020. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Figyelmeztetek ijesztő de kicsit uncsi, mert sokáig nem sok minden történik de ha igen akkor para van..A boncolás.
2020. máj. 5. 20:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Köszi, láttam a filmet, nem éri meg, hogy miatta rettegj. Ne pazarold az energiádat felesleges félelemre.

Nincs véletlenül vki a közeledben, akivel beszélgethetnél? Esetleg hallgass zenét, mondjuk valami rock / rap (jó öreg Eminem), az majd felbátorít egy kicsit és nem fogsz parázni.

2020. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát sajna mindenki alszik, zenéket hallgatok talán, vicces videókat vagy cukikat és már kicsit jobban is vagyok, amúgy ja nem igazán volt para de valamiért mégis ijesztő. Talán a magyarázkodások , hogy halt meg stb...durva.de már jobb kicsit :).mindig ez van ha bármi ijesztőt nézek sajna...
2020. máj. 5. 21:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Máskor napközben nézz horrort, ne este. Én is így szoktam tenni. Meg gondolj arra, hogy ez csak egy film, nem a valóság.
2020. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Velem 12 évesen volt ilyen utoljára, akkor napokig féltem elaludni... Úgyhogy bár rég volt, de átérzem. Én is csak azt tudnám mondani, amit teszel, nézz vicces dolgokat.

Vígjáték, mese, youtub videók..

2020. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pont hogy nem este néztem direkt, hanem még nappal de valahogy mégis sötétedni kezdett :D...de már jobban vagyok kicsit már csak wcre kéne kimennem, max megvárom , hogy valaki kimenjen akkor kimegyek megvárom és akkor így szoktam néha ha félek :).
2020. máj. 5. 22:24
 9/11 A kérdező kommentje:
na végül felbátorodtam és kimentem pisilni mert nem bírtam továbbb...kicsit féltem de már semmi para :D...kis idő eltelik sorozat nézés, cuki vidik és ennyi megszűnik.
2020. máj. 5. 23:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Én úgy irígyellek téged, hogy ennyire tudsz félni egy horror filmtől. Érdekes dolog, hogy azzal szemben, hogy gyerekként mennyire félős voltam filmek terén (pl a Star Wars [történet időrendje szerinti] 2. részében, mikor elkapják azt a fejvadász csajt, elkezdik kifaggatni, de valaki mérget lőbele és ettől úgy összeszottyad a feje, ettől is féltem), manapság (23 vagyok jó magam is) totál hidegen hagy minden horror film. Néztem már sokat. Még tippeket is kaptam, hogy melyik igazándurva, de eddig mindet szemrebbenés nélkül néztem végig. Egyszerűen immunis lettem rá és ez sz*r. Én szeretnék félni ha horrorfilmet nézek, de egyszerűen már nem tudok.


u.i: Bocs, ha itt ott kimaradt 1-1 szóköz, csak kissé szar a SPACE gomb a taszteromon.

2020. máj. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!