Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Aki bújt című filmben...

Az Aki bújt című filmben hallható zenék melyek?

Figyelt kérdés
Láttam a filmet a neten, és ott nagyon megtetszett két szám a filmben: Hide and Seek és a Love me tender-nek egy feltúrbózott változata. Viszont mikor megnéztem az előzetesét a filmnek, akkor olyan zenei aláfestést tettek bele, ami nem is hallható a filmben. Dvd-n ugye a fentebb említett két szám hallható és ugye nem tér el a dvd-n kapható a neten található filmmel?
2020. máj. 6. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy mit kérdezel, de ha jól értem, akkor a trailerben szóló zene nincs benne a filmben? ez bevett szokás, sokszor előfordul. Az előzetesben az Unchained Melody c. dal szól, ami a Ghost c. filmben lett híres.
2020. máj. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, elnézést, kicsit rosszul fogalmaztam meg. Az előzetesben más zene szól, mint a filmben, és nem szeretném ha pl. a dvd-n is az a zene lenne ami az előzetesben, mert a film közbeni zene és a végén is a szám annyira tetszett. Csak ezért kérdeztem. De akkor jó, ha ezt gyakran csinálják, és nem jelenti azt hogy eltér az online film a dvd-n lévő filmtől.
2020. máj. 7. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!