Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van rajtam kívül még valaki,...

Van rajtam kívül még valaki, akinek hiányoznak a mozik?

Figyelt kérdés

Épp ma gondoltam arra, hogy mennyire hiányoznak nekem a mozik.

Volt ugyanis számomra hangulata a barátokkal, haverokkal, családdal és rokonokkal való mozis filmnézésnek és a közös eszegetéseknek.


Nektek hiányoznak a mozik?



2020. máj. 7. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Amilyen sűrűn jártam, fel se tűnt hogy nincsenek. Pont december végén voltam az új Star Warsot nézni, azelőtt pont két évvel ugyanúgy a Star Warson voltam, azelőtt két évvel szintén, azelőtt meg 2012-ben a Sötét lovagon. Ez majdnem 10 év alatt 4 alkalom, szóval ezek alapján ha még egy teljes évig nem lehetne moziba menni, az se tűnne fel. Kevés olyan film van ami érdekel alapból is.
2020. máj. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2020. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Ezek a modern elkorcsosult szórakoztatóipari hulladékok nem hiányoznak, a kis mozik sajnos egyre-másra zárnak be, ma már a klasszikus moziélményért külföldre kell menni sajnos.
2020. máj. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a színház hiányzik.
2020. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig elalszom vetítés közben és állítólag még horkolok is a diákjaim szerint. Szóval nem hinném hogy hiányzik 😂
2020. máj. 9. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szerettem menni, de mivel még elég gyakran szoptatom a babám nem bíznám másra amúgy sem, szóval vírus nélkül se mennék.

Az elsőt kb. egy évesen hagytam a mamára, mire egy lesz csak lemegy valamennyire a vírus. Kis közös kikapcs a férjemmel, kukorica, nachos, autózás. :)

2020. máj. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiányzik, bár nem is voltam még, mert a közelben levő mozi kb 9 éve üzemelt legutóbb moziként, most szórakozóhely/vendéglő. Amúgy az a pláne, hogy még mindig írja rajta hogy "Petőfi mozi". :D
2020. máj. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi elég gyakran járunk moziba, szóval igen, hiányzik. Nagyon jó kis program tud lenni.
2020. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!