Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért vagyok ennyire reménytelen?

Miért vagyok ennyire reménytelen?

Figyelt kérdés
A barátaim, ismerőseim mind komoly témájú, "felnőttes" sorozatot vagy filmet nézek. Én akárhányszor belenezek egy ilyenbe unatkozom, meg mindig a tinidrama a kedvenc műfajom... Ez borzasztó gáz...19L

2020. máj. 7. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nem mindegy, hogy mivel próbálsz belépni a "komoly" filmek világába. A legjobb, ha olyan művekkel kezded, amelyek kapcsolódnak az érdeklődési körödhöz.


Egyébként az sem mindegy, hogy mit értesz "komoly" filmek alatt.


A jelenlegi ízlésed pedig ne érezd gáznak, és az sem kell, hogy zavarjon, ha nem kizárólag komoly hangvételű alkotásokat nézel. :)

2020. máj. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45 evesen is tinifilmeket nézek es tinihorrort. Mimd a mai napig a 80as evekbeli tinifilmek a kedvenceim. Szóval ez nem korfuggo. Mondjuk nézek mást is persze.
2020. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az ilyen jellegű kérdések borzasztó gázak. Inkább magadra erőlteted azt ami nem tetszik, csak azért mert a tömeg is azt teszi? A filmeket/sorozatokat általában kikapcsolódás gyanánt nézik az emberek. Az, hogy te olyat nézel ami nem tetszik és emiatt unatkozol rajta, az nem kikapcsolódás. Inkább csak "muszáj" érzetet kelt, mintha kötelességed lenne azt nézni.
2020. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!