Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Csillagok Háborújában miért...

A Csillagok Háborújában miért van minden ellenséges oldalon álló karakternek egész testét eltakaró páncélzata, míg a jók közül egynek sincs?

Figyelt kérdés

Boba Fett arcát pl nem is látni. Ettől olyan személytelen lesz a karaktere szerintem.

A Klónok meg fehér páncélban vannak, amely semmilyen lövéstől nem védi meg őket. Ők miért viselnek akkor ennyire haszontalan páncélt?

Darth Vadert mondjuk megértem, ő elég rondán festene páncél nélkül.



2020. máj. 7. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. Darth Maul? Dooku? Birodalmi tisztek? Pilóták?

Azokon van páncél akiken ez indokolt.

2020. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

"A Klónok meg fehér páncélban vannak, amely semmilyen lövéstől nem védi meg őket. Ők miért viselnek akkor ennyire haszontalan páncélt?"


Ők a 66-os parancs után az ellenséges oldalon állnak, szóval ennyire erővel tőlük is meg lehetne kérdeni, hogy miért viselnek ennyire haszontalan páncélt.


A legtöbb sithen a sérüléseik miatt van. De az 1-es válaszához hozzátéve pl. Sidiuson sincs.


Amúgy érdekes, mert közben látni olyat, amikor a páncél véd. Pl. a Klónok háborúja utolsó évadában Maul egy klón sisakjával hárít pár lövést. Máskor meg ugyanazok a lövések megölték volna a viselőjét. Ez inkább logikátlanság szerintem.

2020. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Ha dehumanizálod az ellenséget, nem jut majd eszébe senkinek, hogy a túloldalon is emberek vannak.
2020. máj. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A Bölcs Mester válasza:
Azért, mert ezáltal félelmetesebbnek tűnnek.
2020. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!