Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Rey vagy Marvel kapitány?

Rey vagy Marvel kapitány?

Figyelt kérdés
Az utóbbi idők két legkevésbé kedvelt női hőse közül ti melyikőjüket választanátok ha mindenképpen kellene, melyikük aki mégis szimpatikusabb vagy aki jobban bejön kettejük közül?

2020. máj. 8. 22:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%

Ezért most tuti, hogy le fognak pontozni, de szerintem mint a ketten szuperek.


Marvel Kapitányban még sok fantázia van és remélem, hogy nemsokára már nem fogják ennyire utálni őt a rajongók. Sokan csak színésznőt nem bírják, másoknak meg másmilyen értelmetlen okuk van. Persze ez mindenkinek a maga véleménye.


Szerintem Rey története és az őt játszó Daisy is nagyon jó. Megértem azokat, akik utálják őt, mert nekik csakis az eredeti trilógia tetszik - hiszen azon nőttek fel - viszont néha már túldramatizálják az egészet.


Ha muszáj választani, akkor Marvel Kapitány, mert a képregényes háttere nagyon tetszik.

2020. jún. 1. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%
Rey
2020. júl. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
56%

#11 Szerintem magát a castingot rontották el Marvel kapitány esetében. Én Brie Larsont csípem, mint színésztőt. A Kongban vagy épp a "A szoba" filmben is bírtam őt, de nekem konkrétan Marvel kapitányként nem jön be. Engem a kijelentései nem érdekelnek, meg az, hogy pont akkor jött ki a film, amikor volt a Mee too kampány.


Úgyhogy én inkább Reyt választanám kettejük közül, de egyiket sem utálom, nem idegesítőek számomra.

2020. júl. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
78%
Az új Star Wars nem igazáááááááán a kedvencem. Marvel kapitány pedig nekem, emmmm... semlegesebb karakter. Szóval Marvel Kapitány.
2020. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!