Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok az Inuyasha új...

Mit gondoltok az Inuyasha új évadáról, ami most ősszel fog megjelenni?

Figyelt kérdés
Inuyasha és Sesshoumaru lányairól fog szólni.

2020. máj. 10. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy spin-off sorozat lesz, nem évad.

Hát nekem nagyon katyvasznak és kiforratlannak tűnik. Csak úgy alkossunk hozzájuk gyereket és csak úgy eresszük össze őket egy új sztoriba, mert mennyire sikeres lesz. De előzményeket és jellemvonásokat tekintve nincs normálisan megalapozva Sessi két gyerekének fogantatása, illetve - leírás szerint - Inuék gyereke is nagyon lóg a levegőben. Ha Sessivel kapcsolatban Rint erőltetik a sztoriba, akkor nálam végképpen el is vágja magát.

2020. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Én is remélem hogy nem Rin lesz Sesshoumaru gyerekeinek az anyja, az olyan fura lenne inkább a lányaként tekintett rá a sorozatban és én inkább Kohakuval hoznám össze Rint.
2020. jún. 27. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!