Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film / sorozat?

Melyik ez a film / sorozat?

Figyelt kérdés

Szóval, a főszereplőnk egy gyerek / fiatal, talán lány, és valamiféle szuperképességre tesz szert, méghozzá úgy, hogy valami élénkzöld vegyi anyag ráömlik valami építkezési terület mellett, amikor egy teherautóról elszabadulnak a hordók.


Szinte biztos, hogy adták valamikor a magyar tévék, de nem tudom, hogy film vagy sorozat volt-e.


Nem ígérem, hogy egyszerű lesz, de örök hálám üldözi, aki esetleg felismeri ennyiből... (már ha létezik, és nem csak néhány régen látott részlet mosódott össze egyetlen emlékké)



2020. máj. 11. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Daredevil
2020. máj. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tartottam tőle, hogy ez a tipp bejön,

de (ha létezik egyáltalán a sztori, és nem csak az emlékek trükkje, akkor NEM azt keresem.


Hogy miért? Mert nem annyira darkos, ami emlékképem megmaradt, sőt, kifejezetten vígjáték-ifjúsági hangulatra gondolok.

Tudom, "sokat" segítettem :D

2020. máj. 11. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Alex Mack titkos élete talán?

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=9DAORNCSkGc

2020. máj. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cloverfield talán?
2020. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#2 KÖSZI! Ez az Alex Mack egy elég esélyes valami, stílusban passzol is...

#3 a Cloverfieldet sajnos nem ismerem fel annak, amit kerestem...


HA BÁRKINEK van még további ötlete, tippje,

ne fogja vissza magát! :)

2020. máj. 12. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!