Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Teenwolf c. sorozatban ki...

A Teenwolf c. sorozatban ki is írta végül a halállistát? Nagyon régen láttam, és elfelejtettem, vagy ilyesmi. Pls

Figyelt kérdés

2020. máj. 11. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Én is régen láttam, de nekem úgy rémlik hogy Meredith írta eredetileg. Aztán valami köze volt hozzá Peternek is.

Remélem jót mondok :)

2020. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is régen láttam, de most utána is jártam egy picit, és igen, Meredith (Meredith Walker) írta. És igen, Peternek is köze volt hozzá, mégpedig úgy, hogy elvileg ez Peter terve volt (megölni az összes természetfelettit, és újraépíteni a közösséget vagy valami ilyesmi), viszont ugye Peter később nem emlékezett rá, hogy ez az ő terve volt. De ez a terv akkor lett kitalálva, mikor Peter a saját testébe volt csapdába esve. (tudjátok, mikor a tűz után Peter megégett, és Peter eszméletlen állapotban volt, na, akkor találta ki valahogy ezt a tervet, csak később nem emlékezett rá. Meredith pedig "átvette" tőle ezt az ötletet és megvalósította.) Remélem kb. értelmes amit írtam. :D
2020. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat :)

Nekem is rémlett hogy Peternek köze volt hozzá

2020. máj. 12. 15:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Meredith és Peter,igen
2021. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!