Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki volt a kedvenc női szereplő...

Ki volt a kedvenc női szereplőd a Trónok harca című sorozatból?

Figyelt kérdés
Mivel csak 10 lehetőséget lehet betenni az új szavazás opcióba, ezért pár további fontosabb személy (pl. Ygritte, Yara, Cat, Shae, Ellaria, stb) ki fog maradni. Így, ha nem találod a kedvencedet az opciók között, akkor kérlek írd meg válaszban a nevét. Aki pedig nem nézte a Trónok harcát, az ne szavazzon random légyszi!

2020. máj. 14. 00:49
A kérdező szavazást indított:
Dany
Cercei
Sansa
Arya
Margaery
Missandei
Brienne
Melisandre
Olenna
Gilly (Szegfű)
54 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem fért be mindenki, de elpazaroltál egy helyet Gillyre, mikor lehetett volna az Catelyn vagy Ygritte is? Ez ugye vicc?


Azon gondolkodom kinek a karakterét nem sikerült teljesen tönkretenniük, ugyanakkor nehéz elvonatkoztatni attól, hogy melyik karaktert kedvelem a legjobban (és ez inkább az első négy évadra vonatkozik).

Olenna az, aki még élt a förtelem idején és kb. megmaradt egy normális karakternek.

De még így is érdekesebb és izgalmasabb karakternek tartom Melisandret, Cerseit, Sansát és Danyt.

Hm...ha a Másokat komolyan lehetett volna venni, akkor marad Melisandre és Dany. Bár mindkét karakterből piromániás gyilkost csináltak, de ahm...legyen Melisandre. Kezdetben nagyon utáltam, de valószínűleg az egyik legkomplexebb karakter. A missziója, hogy legyőzze a Másokat és megmentse az emberiségét átível a sorozaton és az ő története a baromságok ellenére is kereknek tekinthető és nem változtatták meg a motivációit az utolsó pillanatban, hogy sokkolják a nézőt. Melisandrera szavazok.

2020. máj. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Nálam a válasz sosem volt kérdéses,egyértelműen Daenerys! Most abba nem mennék bele hogy bűncselekménnyel felérő karakterrombolás történt az utolsó évadban,vagy hogy azóta is bosszant ahogy kinyírták őt,lényeg ami lényeg Dany a kedvenc.
2020. máj. 14. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Szintén Daenerys.
2020. máj. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Nekem is Daenerys.
2020. máj. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Sok szereplőben volt nagy potenciál. Nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy a színész hogyan oldotta meg a feladatot. Margaery-re szavaztam, de ott van Lyanna Mormont vagy épp Ygritte. Arya nagyon jó lehetett volna, de a végére elég idegesítővé vált. Egyszerűen nem hittem el Maisie Williamsnak, hogy olyan veszélyes kiscsaj, mint amilyennek be van állítva. Nagy kár érte.
2020. máj. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
74%
Arya aztán Olenna végül Daenerys.
2020. máj. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is Dany, az hogy szándékosan tönkretették a karakterét az utolsó két évadra az nem az ő hibája, amúgy tök érdekes, szerethető karakter, nem mellesleg toronymagasan a legjobb csaj a szériában. Egyértelmű hogy ő a legjobb.
2020. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1.Sansa

2.Dany

3.Olenna

4.Cersei

5.Margery

6.Arya

2020. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!