Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lehetséges, hogy a Family Guy...

Lehetséges, hogy a Family Guy készítője, Seth MacFarlane is benne van a sorozatban, Brianként?

Figyelt kérdés
A saját hangján szólaltatja meg, ő is ateista, hajadon, támogatja a meleg házasságot, mondjuk a marihuánáról nem tudom mi a vélekedése, de simán kinézem belőle, hogy támogatja. Mikor a többiek ostorozzák, azzal valójában a belső civódását, és az önostorozását fejezi ki (lásd Stewie és Quagmire monológjait, akiknek szintén ő a hangja). Talán azért lett kutya, mert MacFarlane egy különlegesebb karaktert akart magának (mármint külsőleg). Mellesleg ő a kedvenc karaktere a sorozatból.

2020. máj. 15. 04:25
A kérdező szavazást indított:
Simán elképzelhető a leírtakból
Nem gondolom, szerintem több helyen megbukik ez a teória
15 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Simán elképzelhető. Nyilván a sorozat készítése közben a saját gondolatait, értékrendjét közvetíti a nézők felé a szórakoztatás mellett. Simán belefér, hogy egy egész karaktert szentel ennek. Amúgy azt mondják hogy Brian hangja áll legközelebb Seth igazi hangjához. Ez is jelenthet valamit.
2020. máj. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Brian egyik legfontosabb ismertetője, hogy alkoholista (nem tudom, hogy Seth az e)

De én még egy példát hoznék mellette:

Ugye Brian is író, de nem ír sokat, vagy jót, és ezzel fejezheti ki Seth, hogy szerinte a Family Guy, (amit ő ír) nem olyan jó, mint lehetne, vagy vmi ilyesmi.

2020. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Persze. Attól még, hogy nem 100%-ig olyan a személyisége Briannek, még lehetett Seth-ről mintázva. De azért érdemes figyelembe venni, hogy a kezdeti évadokhoz képest változtak is a karakterek, meg úgy a sorozat hangulata egyáltalán.
2020. máj. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A wikin azt írja, hogy támogatja a marihuánát, úgyhogy nem lehet, hanem biztos. Szóval +1 fix.
2020. máj. 23. 02:44
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem az összes karakterben (legalábbis amelyiknek Seth adja a hangját) lehet valami kis darab a saját személyiségéből. Pl. amikor Peter az egyik epizód végén a kamerába beszél azzal kapcsolatban, hogy a gyerekekre rossz hatással lehet a sorozat, nyilvánvalóan az őt kritizálóknak üzen. Stewie gyakori meleg megnyilvánulásai sem hinném, hogy a véletlen műve, főleg annak tudatában, hogy Seth nőtlen és lelkes melegjogi aktivista. A liberális nézetek, az ateizmus és a könnyűdrogok legalizálása pedig valóban Brian-en keresztül jön át, bár én a folyton jókedvűen vigyorgó Seth-hezképest kissé tompának és melankólikusnak tartom.
2020. máj. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Előző válaszoló: Az, hogy egy férfi támogatja a meleg házasságot, attól még nem kell neki is melegnek lennie. Seth csak abban látja a problémát, hogy számtalan heteró házasság rosszabbul működik, mint a melegek között, és két személy, akik tényleg szeretik egymást, csak azért nem lehetnek együtt, mert eltérő neműek.


Peter valóban szokott a kamerába beszélni, elmondani, hogy mit gondol, de ezt mindenki szokta csinálni a családban, nem emelném ki külön Petert.


A "folyton jókedvűen vigyorgó Seth" vélekedéshez pedig csak annyit tennék hozzá, hogy teljesen eltérő lehet az a személyiség, amit a médián keresztül mutatsz, és az, amit a magánéletben megélsz.

2020. máj. 25. 02:49
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Én azt olvastam valahol, hogy az egyik rokona meleg és ezért foglalkozik sokat a témával.
2020. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Seth meleg, szóval nem.
2020. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!