Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerepelnél egy új Középsuli...

Szerepelnél egy új Középsuli sorozat szerű új sorozatban?

Figyelt kérdés
Akkor is ha nem kapsz érte pénzt? Tehát csak azért benne lennél, hogy ismerté válhass? Miről szólhatna szerinted?

2020. máj. 15. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Híressé? Csak a tinikörében max. Nagyon rosszul játszik benne a legtöbb ember. A minőség, hát, szörnyen aluli. Nem akartam leszólni, de nincs sok értelme. Persze tanítani akar, de nem túl jó.
2020. máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze. Lennék felnőtt gazdag csávó, akire buknak a kiscsajok - persze csak a film kedvéért, amúgy elítélem az ilyet. De jó lenne figyelemfelhívónak, hogy mi megy ma a középiskolákban, amikor 15-17 éves lányokat luxusautón fuvarozgatnak 30-40-es fickók!
2020. máj. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Aki szívesen szerepelne az nekem is írhat :) Mi is dolgozunk egy új ötleten.
2020. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első, ez a sorozat mára már a tinik között is ciki. Az elején tényleg elment egy tiniknek való sorozatnak, ami még egy kis fejlődéssel jó is lett volna, de mára két egy Blue's Clues és egy Mancsőrjárat között szépen ellenne a mesecsatornán.


A kérdésre válaszolva, én biztos nem szerepelnék benne.

2020. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!