Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc Tarantino...

Melyik a kedvenc Tarantino filmetek?

Figyelt kérdés

Ha esetleg nem tudtok egyet választani, akkor írhattok többet is. Egyébként nekem sincs kedvencem tőle, számomra nagyon hasonló szinten van kb 4-5 filmje.

De gondoltam hátha mások (ti) nem így vagytok vele és kialakul egy egyértelmű "eredmény".



2020. máj. 15. 11:34
A kérdező szavazást indított:
Kutyaszorítóban
Ponyvaregény
Jackie Brown
Kill Bill 1-2
Grindhouse: Halálbiztos
Becstelen brigantyk
Django
Aljas nyolcas
Volt egyszer egy Hollywood
Látatlanban is a 10. filmje lesz a legjobb. :D
23 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Halálbiztos volt a legrosszabb. Egyedi film, de cseszett unalmas volt szeirntem, feléig nehezen bírtam ki. Legjobb? Sok jó van: Ponyvaregény, Kill Bill 1-2, Becstelen Brigantyk, Django elszabadul. Aljas Nyolcas, Jackie Brown nekem kimaradt, de nem is érdekelnek annyira. Ha már mindenképp választanom kellene, akkor talán nekem a Django, A Kill Bill, és a Becstelen Brigantyk volt a legjobb :)
2020. máj. 16. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem érdemes adnod esélyt a kimaradt filmeknek is. Annak ellenére, hogy az Aljas nyolcast tartják Tarantino leggyengébb filmjének, nekem igenis tetszik.


A Halálbiztos pedig nem véletlen olyan, amilyen. :D Az egy szándékosan B kategóriás film. Természetesen az a leggyengébb filmje, ez nem is kérdés, gondolom akik azt állítják, amit kicsit feljebb írtam, azok nem veszik bele a Halálbiztost. Pont mostanában tervezem újranézni, mert csak egyszer láttam.

2020. máj. 16. 07:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nincs akkora bajom a halálbiztossal. Szimplán az fájt nekem talán, hogy én egy roadmoviet akartam (Párbaj, Kéjutazás, Fekete Caddilac), és hát picikét mást kaptam. Kurt Russel figurája nagyon tetszett, illetve a film 2.fele nekem már bejött, ellenben az elsővel. Ott kicsit több történés van, sőt.. A vége is érdekes volt, tetszett, ahogy az üldözőből lett az üldözött. Az is zavart elsőre, hogy tényleg semmi sem derül ki erről a fószerről, csak szimplán egy őrült bájgúnár, aki az autójával vadászik le lányokat?! Az a jelenet kifejezetten tetszett, mikor a szőke csaj beül mellé, nah ott megfagyott bennem a.. Tehát sok dolog tetszett a filmben, csak elsőre nekem rossz élmény volt, mert vártam, hogy kiderül itt valami, vagy lesznek csavarok, és hát nem igazán. De azóta már tudom más szemmel nézni azt a filmet. Badass volt, voltak jó jelenetek, jó párbeszédek, karakterek, és persze rengeteg láb :D
2020. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire számít, de a Négy szoba című filmet négyen rendezték (az egyik ő), és nekem az ő része tetszett a legjobban.
2020. máj. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!