Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nyilatkozta ezt Brian...

Miért nyilatkozta ezt Brian Yorkey? Tényleg így van?

Figyelt kérdés

Brian Yorkey valamilyen rendező a 13 okom volt sorozatban, és azt nyilatkozta Entertainment Weeklynek, hogy a sorozat 4. évada azért lesz az utolsó mivel a gimnázium is 4 évig tart. Ami tényleg így van, tudom hogy a gimnázium 4 éven keresztül tart. De egy évad nem egy teljes évet (tanévet) takar nem? Mármint az első évad és a második évad ugyanabban a tanévben játszódik.

(Hannah halála és a kazetták meghalgatása a tanév eleje lehetett, a tárgyalás pedig a tanév vége.)

Valamint még egy kérdésem van:

Clay és Hannah mennyi ideig jártak együtt iskolába?

Mivel Hannah még év elején elment Kattel egy buliba. Aztán visszatekintőleg lehetett látni jeleneteket (pl.: amikor a moziban Clay és Hannah beszélget arról hogy mit fognak csinálni nyáron). Szóval szerintem egy teljes tanévet együtt jártak, majd következő ősszel még találkoztak, és akkor ölte meg magát Hannah.

Válaszaitokat köszi



2020. máj. 17. 23:38
 1/3 anonim válasza:
Szia, a rendező lehet inkább úgy értette, hogy azért nem lesz több évad mert ez nekik a 4. évük és ezzel lezáródik az életül a LHS-ban, de nem tudom pontosan mit nyilatkozott, ez csak egy feltételezés. és szerintem is 1 évet jártak együtt vagy egy kicsit kevesebbet.
2020. jún. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,


“ Szóval szerintem egy teljes tanévet együtt jártak, majd következő ősszel még találkoztak, és akkor ölte meg magát Hannah.”


Így volt. Egyébként minden évad egy fél tanévet mutatott be, így összesen 2 évet.

2020. júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet azert is van ez mert a sorozat a vege fele igazabol mar sokkal tobbrol szolt mint a 13 ok illetve kazetta
2020. szept. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!