Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Robin Sparklest kiről mintázták?

Robin Sparklest kiről mintázták?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ez egy hülye kérdés, de én több párhuzamot véltem felfedezni az Így jártam anyátokal Robinja tinisztár alteregójával külömböző sztárokkal.

Avril Lavigne is ugye kanadai tinisztár volt abban az időszakban, meg a hajuk is hasonló.

Britney Spears is amolyan ,,ikon'' volt a kétezres években, és ő is tiniként lett híres.

Deminek is volt akkortájt valami olyan kaliberű slágere, mint a Let's Go To The Mall, meg Lindsay Lohan, Hilary Duff, Paris Hilton, Mandy Moore, és Jennifer Love-Hewitt is hasonló számokat írt.

Meg ez tudom, hogy nagy baromság, mert Bowiera is emlékeztet kicsit ezzel a robotos-űrös cuccal, de csak ezért, meg hogy a Sparklesről a Stardust jut az eszembe.

Meg vmiért George Michael is, hogy Sparkles a Wham!-era, Dingers meg a Faith-era.

Meg egy kicsit a Girls Just Want To Have Fun jut eszembe valamiért a plázás dalról Cindy Laupertől.

Meg az öltözködéséről, hajáról ugrik be Madonna.

Meg ilyesmi előadó volt Rebecca Black is bár ő a 2000-es években még sehol sem volt



2020. máj. 18. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Több oldal szerint Alanis Morissette (kanadai énekesnő) inspirálta a karakterét.
2020. máj. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!
2020. máj. 22. 09:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem néztem ezt a sorozatot, de megkerestem és szerintem azoknak az énekeseknek a kombinációjából jött létre, akiket te is leírtál. Mindenesetre most jót röhögtem. Feldobta a napomat. :D
2021. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!