Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt a "Mi" c. filmnek a...

Mi volt a "Mi" c. filmnek a lényege?

Figyelt kérdés

Tetszett maga a film, a hangulat, a zene, hogy az egész film alatt fent volt tartva egy nyomasztó hangulat és a színészek is zseniálisak voltak, szóval egyszerűen imádtam, de sajnos nem sikerült megértenem a történet mögöttes tartalmát, nem tudtam összerakni.

Valaki aki látta el tudná mondani, hogy mi is volt ennek a filmnek a lényege? Mert azt hiszem többről szólt, mint piros ruhás emberekről, akik ollóval mászkálnak.

Szóval ha valaki el tudná mesélni, hogy mi is volt ennek a filmnek a lényege, annak hálás lennék.

Köszönöm!



2020. máj. 18. 19:49
 1/3 A kérdező kommentje:

Illetve azt kihagytam, hogy aki ismer ehhez hasonló filmet, az írja le a címét.

Köszönöm! 17/l

2020. máj. 18. 19:51
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én elég rég láttam a filmet (1 éve moziban), de az ötlet egy szektától jött. Nem tudom már pontosan mi a neve, de utánanézhetsz ha gondolod. Úgy tartották, hogy minden embernek van egy ikre, de csak egyikőjük élhet a felszínen, a másik árnyékban marad (abban a csatorna szerű cuccban ami a filmben is volt). Ugye az elején az anya amikor még kislány volt betévedt az üveglabirintusba, ott találkozott az ikrével. És az addig elnyomásban élt iker kicserélte magát rá. Ezért volt az, hogy a gonosz anya volt az egyetlen aki tudott beszélni, és az aki kicserélte magát sok ideig meg nem. A lényegét ne keresd nagyon, bár elgondolkodtató film az biztos.
2020. jún. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! :)

Ment a zöld mancs!

2020. jún. 11. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!