Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Pán Péterben az indiánok,...

A Pán Péterben az indiánok, meg a kalózok mindig ugyanannyi idősek voltak? TigrisLiliom kezdetben is létezett, és mindig ennyi idős volt, és marad is? És Csingiling vajon?

Figyelt kérdés

Vagy ez a mese, titka, rejtélye, titkos varázsa ?:D:D

Most egyébként arra gondolok, hogy a mese szempontjából nem is volt ezt lényeges kifejteni, tehát ez tökre rendben van. Lehet, hogy pl ezt a bolygót valaki rögtön így teremtette az egészet egyben, a lakóival, kivéve az Eltűnt Fiúkat, akik később kerültek oda. Csak úgy belegondoltam. Azért mert néztem, ahogy Tigris Liliom táncol Péternek, és akkor kicsit úgy tűnt, bejön Lilinek Péter, és amúgy Péternek is Lili. Szóval vajon mindig egyidősek lesznek; mint a mesében voltak? Esetleg az indián leány eldöntheti, meg ott az összes indián, meg kalóz eldönthette, hogy akar-e felnőni? Vagy Pán Péter is, meg a sziget többi lakója is valójában nem egészen ember, hanem egy külön faj? Sziget alatt most a "Sohaország" megnevezésű bolygóra gondoltam, vagy lehet, hogy Sohaország talán nem is az egész bolygó? Lehetséges, hogy ott tök sokan laknak, és rengetegféle faj él ott, köztük például mondjuk alapból voltak ott az eltűnt fiúk megjelenése előtt ugyanúgy sima emberek is? Pán Péter is valami manó lehet, aki a "hit, bizalom, és tündérpor" segítségével repkedni képes Csingiling segítsége (varázspor) nélkül is; mert Petinek hegyes a füle. Vagy lehetséges lenne, hogy ő esetleg valami manó-ember hibrid.

Előre is köszönöm szépen a hozzászólásokat. Kíváncsi vagyok.



2020. máj. 18. 23:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Tehát ezt, hogy akár direkt meghagyták kérdőjelnek, hogy akiben még fölmerül, gondolkodjon el rajta. :) Ezért, hogy az egy ilyen varázs, hogy "és az soha nem fog kiderülni". Bár lehet, hogy valaki valamit nyilatkozott már róla valahol. Akár ennek a konkrét mesének a készítői, vagy aki eredetileg ezt megírta; mert talán lehet, hogy nem ők voltak, most nem néztem utána; de viszont ebből is van azt hiszem több adaptáció, tehát volt egy külön sztori, és abból több csapat merített; talán időnként 1 az egybe' elemeket át is vett. De érdekelne. :)
2020. máj. 18. 23:30
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el a könyveket! Pán Péter madár volt, a többi fiú meg olyan gyerek, akik sosem nőttek fel. A kalózok sem öregednek, mert senki sem öregszik Sohaországban. Csingiling tündér, kortalan.


Ha Disney verzóra gondolsz, ott van direkt Csingiling sorozat, ahol elmesélik, hogy lesznek a tündérek.

2020. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld. :)
2020. jún. 20. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!