Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van valami jó film néző...

Van valami jó film néző oldal, online?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok mint a sorozatoknál, a sorozatbarát. Online-filmeket néztem, de nagyon rossz minőségben vannak fent filmek.
2020. máj. 19. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon megéri előfizetni Netflixre.

El tudod magadnak menteni a megnézendő filmeket, ott folytatsz akármit, ahol abbahagytad... Ezenkívül, olyan filmeket, sorozatokat ajánl, amiket amúgy is nézel.

Nagyon jó minőségben fent van szinte minden (most rakták fel például az egész Harry Pottert hd-ban, plusz a Legendás állatok és megfigyelésüket), olyan nyelven és olyan felirattal, amivel csak szeretnéd :) ha nincs is minden szinkronizálva, de a nagyjához van magyar felirat.

Ha nem akarsz rá előfizetni, akkor még a jobb mint a tévén vannak fent úgy ahogy jó minőségben és mennyiségben filmek-sorozatok.

2020. máj. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Ez a Netflix hülyeség tette tönkre a torrentet, meg a sok hülye aki nem tud egy programot letölteni plusz 2 kattintás és 3 perc alatt lent van a film ingyen és bérmentve.
2020. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1 vagyok..

Szoktam torrentezni, ha nincs fent valami netflixen, de nekem sokkal egyszerűbb és megéri fizetni azért, hogy a sorozatomat ott folytatja az oldal, ahol abbahagytam és nem kell új részt kapcsolom, hanem automatikusan jön a következő..

Nyilván nekem nem nagy ördöngösség akár mit is letölteni, de édesanyám is könnyedén kezeli a netflixet, akinek amúgy egy másolás-beillesztés is gondot okoz 😅

2020. jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!