Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van még olyan film ami nagyon...

Van még olyan film ami nagyon hasonlít az Anne Shirley-hez?

Figyelt kérdés
Legyen kosztümös mindenképp, romantika is legyen benne. Esetleg szólhat ugyanúgy egy árva gyerekről.
2020. máj. 20. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Váratlan utazás -sorozat,de szerintem ismered

Farm ahol élünk - sorozat

Quinn doktornő- sorozat


Az első nyilván a 85-ös Anne a zöld oromból nagy sikerű sorozat folytatása. A Netflixen belefutottam valami új feldolgozásba Anne with an E címmel.

2020. máj. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Egyébként nagyon megtetszett ez a filmsorozat(85-ös Anne). Akkor érdemes megnézni a Váratlan Utazást? (megtetszett nagyon Avonlea)

2020. máj. 20. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne mondd hogy nem láttad a váratlan utazást, kérlek neee! Na mindegy, csakis a fiatalságod lehet az egyetlen elfogadható magyarázat erre :D Óriási siker volt a lényeg az. Ha Anne tetszett ezt is imádni fogod.
2020. máj. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ezt tudjuk be annak,hogy még túl fiatal,különben nagy hiba,ha még nem látta :D

Csak ajánlani tudom...

2020. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, még nem láttam.De mit javasoltok olvassam könyvbe, vagy nézzem meg inkább a sorozatot?
2020. máj. 20. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Váratlan utazás- könyv formájában nem találkoztam vele,de higgy nekem zseniális sorozat, szerethető szereplőkkel. Sőt,a 85-ös sorozatból pár rész elejéig benne van az idős hölgy aki Anne-t örökbe fogadta. Na meg Mrs Lind (ha jól írom a nevét
2020. máj. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt javasolom,hogy olvasd el könyben,mert létezik. Én először olvastam,és nagyon jó volt. Persze, a könyvborító lehet,hogy nem a legszebb(lehet hogy azóta újra tervezték), de engem nem befolyásolt,hiszen az írónőt szerettem. Utána néhány részét filmben is láttam,ami szintén tetszett. ű


Ha szeretsz olvasni, úgy igazán, akkor szerintem először könyvben olvasd el, akkor a saját fantáziádra bízhatod a karaktereket, utána a filmben meg láthatod,hogyan képzelte el valaki más. De ha inkább filmes típus vagy...

2020. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! 🙂🙂
2020. máj. 21. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!