Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jogos a félelmem attól, hogy...

Jogos a félelmem attól, hogy bankkártya adatokat adjak meg Netflixen?

Figyelt kérdés

Amit meg szeretnék nézni az csak néhány rész, tehát 1-2 nap alatt letudnám a dolgokat. Azonban a bankkártyámat letiltottam így még 1-2 hét mire újat tudnék kérni. Anyáét nem merem megadni, mert félek, hogy esetleg bármilyen úton-módon hiába lemondom az előfizetést, megmaradnak a Netflixnek a kártyaadatok, zárolják, vásárolnak vele stb.


Tudom elég paranoiásnak tűnhetek, de mekkora esély van erre? Ha megtörténik, akkor mit tudok tenni?


2020. máj. 20. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
nem jogos
2020. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A megadott bankkártyához tartozó számlán lehetséges, hogy fognak egy minimális összeget(100Ft/1USD/1EUR-ot) zárolni(nem levonni), hogy ellenőrizzék van-e rajta egyáltalán pénz, és erről az adott beállítások mellett kaphat az érintett kártya tulajdonos sms-t.

Nekem legalábbis zároltak egy ilyen összeget anno amikor előfizettem tavaly és kaptam is sms-t.

2020. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Regisztralj egy uj fiokot, amire megadod anyud kartyajat es utana torlod. Egy honap ingyenes lesz.

Ha meg csak par dolog erdekel ott a sorozatbarat, ha kell kuldok meghivot.

2020. máj. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta megoldottam másképp, köszönöm szépen a válaszokat, és köszönöm azért a felajánlást, kedves utolsó! :)
2020. máj. 21. 01:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!