Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van itt még aki nézi valamelyi...

Van itt még aki nézi valamelyik Csillagkapu sorozatot/filmet? Es melyik a kedvencetek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 10:02
A kérdező szavazást indított:
Csillagkau
Atlantis
Universe
A film
Nézem ezeket de nem tudom eldönteni
Más elmondom kommentben
27 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem nézek SG-t, de pár éve letoltam az alap sorozatot, az Atlantist, meg a mozifilmet is. Nem volt köztük kedvenc, de tetszett mindegyik.
2020. máj. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Csak az eredeti Csillagkapu. Minden más csak utánérzet. Szerintem. Az eredeti filmet moziban láttam.
2020. máj. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Régebben azt mondtam volna, hogy a sorozat. De így már később, "felnőtt" fejjel nekem jobban tetszik a film. Sokkal érdekesebb volt és újranézésnél nem tetszett, hogy a sorozat annyi mindent megváltoztatott. Kiveszett belőle ez az ókori egyiptomi hangulat és azok a férgek tönkretettek mindent. A filmben egyértelműen nem volt féreg, hanem egy földöntúli entitás szállta meg a fiút és az volt Rá/Ré.

Nem tetszett, hogy Rá érdemeit a sorozat eltörpíti, hogy amúgy van még 100 rendszerúr és amúgy is minden technológiájukat az ősöktől lopták, akik amúgy szintén emberek voltak és mindent az emberek találtak ki, ők az univerzum közepe és akik nem az emberekkel vannak, azok a "gonoszok".


Biztosan népszerűtlen vélemény, de nekem Bill McCay alternatív folytatása sokkal jobban tetszik. Még akkor is, ha arra sem mondanám, hogy tökéletes.


Szóval én reménykedem benne, hogy a Csillagkapu kap majd egy teljes remaket és max csak az eredeti filmet fogja kánonnak tekinteni.


Az Atlantisznak és az Univerzumnak már annyi egyiptomi-feelingje sem volt, mint a CSK1-nek. Azokat pár rész után nem bírtam folytatni. Nem érdekel egy Star trek-klón sorozat sem, és az sem, hogy az amerikai hadsereg hogyan győzedelmeskedik "gonosz" parazita és robot földönkívüliek felett, hogy még véletlenül se kelljen fajirtások morális problémáival foglalkozniuk.

2020. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
a csillagkapu sori a legjobb de látványvilágban az atlantis a király .épp most nézema universet .kár hogy nem folytatták jó lett volna még egy évad .
2020. máj. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nagy Csillagkapu fan vagyok, de megmondom őszintén az Atlantisz tetszett a legjobban, igaz abból csak 5 évad készült sajnos, míg az eredetiből 10. Valamiért közelebb áll hozzám az Atlantisz és az ottani szokásos csapat, Sheppard, McKay, Ronon :D de azért Oneil, Daniel Jackson meg Tealc se rossz az alap sorozatból, viszont abból az első néhány évad a 90-es évek végéből annyira retro és bénácska nekem (most 24 vagyok), és emiatt jobban élvezem 2004-ben indult Atlantiszt mert modernebb stílusú. Néhány éve még néztem amikor adták az Atlantiszt az AXN Sci-Fi csatornán, de aztán vége lett. Mostanában meg felfedeztem, hogy a sima Csillagkapu 3. évadát adják majdnem naponta a Sony Movie Channel-en sajna későn hajnal 3-tól 4-ig. Utána meg néha nézem a Viasat 6-ot hajnal 4-től 5-ig, mert ott meg párhuzasoman kicsit lemaradva a 2. évad részeit vetítik naponta. Szóval aki nem tud aludni, az nézhet hajnalban duplán régi CSK részeket :D
2020. jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Az eredeti Csillagkapu sorozat a kedvencem, de az Atlantist is szeretem. Szerintem az eredeti sorozat kb. ki lett maxolva, de az Atlantisban még lett volna lehetőség, kár volt befejezni.
2020. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Eredeti + atlantisz
2020. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!