Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem csinálnak új Magánny...

Miért nem csinálnak új Magánnyomozókat vagy valami hasonló műsort?

Figyelt kérdés
Nagyon izgalmas, szerintem remek koncepció, volt ez a Detektív bt. és ez a Zsaru, amiben rendőrök voltak, de ezeket is abbahagyták. Szerintem jó lenne ha lenne új. Arról nem is beszélve hogy, nemhogy az összes történetet vágom már fejből, hanem szinte már a szövegeket is tudom, fejből. Szerintetek lesz? Miért nem forgatnak ilyen nyomozós műsorokat?

2020. máj. 23. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Nem téged akarlak megbántani, ha neked tetszett, akkor tetszett, de szerintem borzalmas. Annyira rosszak benne az alakítások, annyira gagyi az egész, ahogy odakapcsolok és az megy már megyek is tovább, szó szerint idegesítő. Inkább lehetne helyette valami jó sorozat, aminek megveszik a jogdíját és a korhatárbesorolás miatt belefér abba az időintervallumba.
2020. máj. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát.. ez is egy vélemény... Szerintem a színészek remekek, régen azt hittem hogy valódi akciók. Nézd végig és utána mondj róla véleményt!
2020. máj. 23. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!