Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az alábbi színészek közül...

Az alábbi színészek közül melyiket tartod a legtehetségesebbnek?

Figyelt kérdés
Kommentben azt is kifejetheted hogy miért őt.

2020. máj. 23. 21:38
A kérdező szavazást indított:
Steven Seagal
Stone Cold Steve Austin
Michael Dudikoff
Lorenzo Lamas
Dave Bautista
Emilia Clarke
Gal Gadot
Adam Sandler
Jean-Claude Van Damme
Fentiek közül egyik sem jó színész.
24 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt Don "The Dragon" Wilson.
2020. máj. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Rob Schneidert akartam 10-ediknek, de úgy gondoltam igazságosabb ha azok is kifejthetik a véleményüket akik szerint ezek közül az emberek közül egyik sem túl tehetséges.
2020. máj. 23. 21:55
 3/14 anonim ***** válasza:

Na igen, nem nagy színészek, de a fentiek közül nem egy okozott hatalmas szórakozást. Én ott voltam a vhs korában amikor Seagal,Dudikoff, Van Dammen olyan menő volt hogy rojtosra néztük a kazettákat. A maiaknak ott vannak a bosszúállók, nekünk ők voltak. :D

Egy Bruce Lee vagy Chuck Norris elfért volna a listán :D

2020. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hármas, mondjuk akkoriban azért néztük ezeket a szarokat, mert nem volt más. Ha olyan választék lett volna, mint manapság ezek közül egyikre sem vesztegetek el egy percet sem, ahogy manapság nem is teszem.
2020. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 Bruce Lee nem nagyon csinált mást harcművészeti filmeken kívül, azokba meg jó volt. Ő nem erőltette amihez nem értett. Chuck Norris ő jogos, de akkor meg mindenki őt ikszelte volna. :D
2020. máj. 23. 22:20
 6/14 anonim ***** válasza:
Szóval ott voltál te is 3000 évvel ezelőtt annál a hegynél? :D Emlékezz vissza mekkora élmény volt egy Amerikai Ninja, vagy egy kickboxer! Amikor megjelent 90-91 körül kb, egy darab kazetta ment végig a falun. Ma már persze hogy nevetségesnek hat, egy-egy ilyen film,de akkor gyerekként... de ha már régi nagyok, szerintem a feláldozhatók megállja a helyét a cgi, és egyéb trükkök világában.
2020. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Norrist illetően igazad van :D
2020. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azért a korrektség jegyében nem csak abból a korszakból írtam neveket, sőt. A többség nem akkoriból való, 2 vagy 3 név összesen akik képviselik azt az érát.
2020. máj. 23. 22:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Ádám Sandler
2020. máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a nőket kár volt beleírni, inkább nőkből álló listát néznék meg, ahol ott vannak ők is, nehéz a férfi és női színészeket/szerepeket összehasonlítani. Így őket nem feltétlen vettem figyelembe, de valószínűleg, ha figyelembe veszem, akkor is Adam Sandlerre esik a voksom.


Az ezeracrú Steven Seagal akkor sem kapna szerintem szavazatot, ha egymillió ember szavazna. :D

2020. máj. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!