Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki értette a Viharsziget...

Valaki értette a Viharsziget című filmet??

Figyelt kérdés
tehát valaki leírná a történetet dióhélyban
2020. máj. 24. 00:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Még nem láttam
2020. máj. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én már sokszor láttam kiváncsi lennék emberek véleményére amugy nézd meg nagy film
2020. máj. 24. 00:41
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha már sokszor láttad, akkor minek írjam le a történetét???
2020. máj. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
láttam de nem vagyok biztos a dolgokban
2020. máj. 24. 01:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Melyik részében nem vagy biztos? Vagy milyen kérdés fogalmazódott meg benned?
2020. máj. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ajánlom a film Wikipédia oldalát, ott elég részletesen le van írva a cselekmény.
2020. máj. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
79%

Spolier


X felesége bekattan és megöli a gyerekeiket, mire X is bekattan és megöli a feleségét. Elmegyógyintézetbe kerül.

A dokija megpróbálja X-et szemenézetni a valósággal úgy, hogy maga jöjjön rá, ezért hagyja, hogy X nyomozónak képzelje magát és együtt játszik vele.

A kísérlet nem sikerül látszólag, de a film nyitva hagyja a végét, nem egyértelmű, hogy X tudatában maradt-e ezúttal múltjának (szerintem igen).


Asszem így volt, de vagy fél éve láttam, szóval lehet, hogy pár dologra rosszul emlékszem.

2020. máj. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
aha köszi szépen a kommentet
2020. máj. 24. 10:14
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Láttam, és a végéről annyit, hogy szeretném inkább én is azt hinni/gondolni, hogy Teddynek volt igaza, és a bizarr kopasz és csapata verte át őt. Vannak benne fura dolgok. Pl. arra nem kaptam választ a filmben, hogy miért kattan be az állítólagos felesége?
2020. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát logikus attól kattan be mert teddi jó idelye nem volt otthon és attól is mert lehet hogy skizofrént játszott alapból ez tök eggyértelmű lenne
2020. máj. 30. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!