Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire szerettétek a Phineas...

Mennyire szerettétek a Phineas és Ferbet?

Figyelt kérdés

Ki(k) voltak a kedvenc karaktereitek?

Ezeket csak azért kérdezem, mert kíváncsi vagyok, hogy rajtam kívül még emlékeztek-e erre a sorozatra, esetleg máig jóérzéssel gondoltok-e rá.



#Disney #Phineas #phineasandferb #phineasésferb #kacsacsőrűkerry
2020. máj. 26. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Imádtam! Kacsacsőrű Kerry volt a kedvencem <3 Máig visszahallgatom a dalokat belőle (21 vagyok :D )

Ami nagyon megmaradt a sorozattal kapcsolatban, hogy volt egy része, amit egyetlen egyszer láttam, vagy nem adták le többször, vagy csak én kerültem el, mindenesetre elég fura, mert minden részét rengetegszer láttam, pedig nem tévéztem annyira sokat akkoriban. A dodómadár volt benne, amit a főcímdalban is mutattak. Még az első évad egyik része lehetett.

2020. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a mai napig imádom. 24 éves vagyok. :D
2020. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1, nekem is Kerry a kedvencem, meg Doofenshmirtz. Imádom a párosukat. Egyébként megtaláltam azt a részt: (nem tudom, hogy van-e sorozatbarátod, de kikerestem a videó linkjét, remélem, így is meg lehet nézni) Ez a 3. évad 1. része.


[link]

2020. máj. 26. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Oda vagyok èrte máig. (19) doofenschmirz a kedvencem, a rèszekben meg az a jelenet amikor kacsacsőrű kerrynek mesèli a legújabb gonosz tervèt, aztán az vègül eltünteti a gyerekek találmányát, ès Candes mèrges lesz 🤣🤣
2020. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon imádtam.(25éves Fiú) Dalok klasszak lettek. Most is éppen az egyiket hallgatom.


Pont a múlt éhéten néztem meg az 1,2 és 4dik évadot.


Én mindenkit kedveltem. De kedvenc talán Vanessa és Candace.

A srácok találmányait kipróbálnám. De azért Doofensmirtz találmányi között is vannak olyanok amiket tudnék használni.

2021. jan. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!