Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dark - Netflix nézők! Nektek...

Dark - Netflix nézők! Nektek milyen teóriáitok vannak a 3. évadra?

Figyelt kérdés
Június végén folytatódik a sorozat, addig szívesen olvasnék elméleteket mindenről, de főleg a karakterek egymáshoz való kapcsolódásáról. Sok még a felgöngyölítetlen szál.

2020. máj. 27. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Spoileeer!


Ugye az idős Jónás neve Adam. Na mármost, Ádám (bibliai értelemben) minden ember atyja. Szóval én ebből arra következtetek, hogy vagy az egyik főszereplőnk apja vagy azért Adam lett a neve mert az egész időutazós történet vele kezdődött, kvázi ő volt az első.


Továbbá én szerintem annak a befejezésnek örülnék a legjobban, ha mégsem sikerülne megszakítani hurkot és kiderulne, hogy minden ami eddig történt annak meg kellett történnie ahhoz, hogy ne szakadjon meg a kör.

2020. máj. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sok teóriát láttam már, de ez az egy nagyon elgondolkoztatott.

Michael=Adam.

Ugye az egyik legnagyobb jele ennek a felakasztásból származó hegek Adam nyakán. Michael megrendezhette a saját "öngyilkosságát", hogy elszökjön (igazából sosem láttuk, hogy Hannah és Jonas rátaláltak volna a padláson; az 1. évad jelenete egy álom volt), és bosszút állhasson, amiért elszakították a családjától.

Egy másik nyom: Adam valamikor azt mondja, hogy be kell fejeznie egy festményt. Michael felnőttként festő.

2020. jún. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már láttam, de arra gondoltam kb., amit az 1. válaszoló is írt, tehát, hogy az öreg Jonas azért Adam, mert tőle indul minden.
2021. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!