Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A rejtélyek városkájának...

A rejtélyek városkájának (Gravity Falls) lesz folytatása?

Figyelt kérdés

Egy kerek lezárt történet, remek befejezéssel tudom, de sokaktól hallottam, hogy Alex Hirsch Adott utalásoka miszerint idén nyáron visszatérhet a sorozat.

Nemtudom ebből mennyi igaz, de kíváncsi vagyok más mit mond.

Szerintetek érdemes lenne folytatni vagy nem? Én úgy gondolom bukni nem bukhat


+ Egy kérdés

A Gravity Falls Lost Legendsnek van magyar fordítása? Ha nem is hivatalos, csak magyar fanok által készített.



2020. máj. 28. 20:40
A kérdező szavazást indított:
Igen, szerintem kéne folytatás
Szerintem nem kéne folytatni
18 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

Pár héttel a sorozat vége után én írtam Alex Hirsch-nek és megkérdeztem, hogy tervez-e bármilyen folytatást. Azt válaszolta, hogy nem, mert így érzi tökéletesen lezártnak a történetet és a "csúcson" szeretné abbahagyni a sorozatot.

Kétlem, hogy lesz bármi. Nekem a kedvenc animációs sorozatot, de feleslegesnek tartom elővenni.

Nem, nincs fordítása.

2020. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én úgy tudnám elképzelni, hogy nem ezt folytatni, hanem esetleg Stanfordról egy sorozatot. Ami Gravity Fallsban történt vele az előtt hogy átesett a portálon. Abból is szívesen megnéznék 2 évadot.
2020. máj. 29. 01:08
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lennék, hogy így, nyolc évvel az apokalipszis után hogy állnak az élettel. :D Szerintem is jó lenne, ha visszatérne a sorozat, a csapat újra összeállna Gravity Fallsban, mert Bill "rejtélyes" módon feltámadt (hint: Axolotl), és igyekszik megvalósítani ördögi terveit.

Illetve, ahogy a kérdező említette, a folytatásban több szerepet kaphatna a múlt, tehát Stanford kutatásai, Stanley kalandos élete, megismerhetnénk az ikrek szüleit, és nem utolsó sorban Billről is kaphatnánk több információt (ki ő, mik a valódi céljai, miért pont Gravity Falls a furcsaságok színtere stb.). Ez a történet pedig lehetne sokkal sötétebb és komolyabb hangulatú, mint az első két évad. Elvégre, az ikrek is felnőttek már, a többiek sem kamaszok éppen, valamint a célközönség sem gyerek már, szóval miért ne. :D

Persze tudom, hogy nem lesz folytatás, de attól még jó eljátszani a gondolattal. Mindegy, jó lesz egy fanfiction-alapanyagnak. :D

2020. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!