Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az hbo go, androidra letöltött...

Az hbo go, androidra letöltött alkalmazásával nincs gond?

Figyelt kérdés
Olay áruházban nagyon sok negatív hozzászólás van 2 dologgal kapcsolatban, az egyik, hogy akad és sokáig tölt, mire folytatja (ez zavar csak igazából), a másik, hogy nem jegyzi meg, hogy hol hagyja abba. Utóbbi kevésbé zavarna. Ez tényleg így van vagy a hozzászólók netjével lehet inkább a gond?

2020. máj. 28. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Telefonon jól működik nekem.

Inkább a tv-n van, hogy néha pár pillanatra megáll és tölt.


Amúgy már a hbogo-n is van download opció, úgyhogy egyszerűeb letöltöd és megnézed akár net nélkül is.

2020. máj. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, bár nem volt túl meggyőző. :D

Ha megveszem, akkor nem akarnék letölteni, van wifi. De ez kissé aggasztó.

2020. máj. 29. 07:54
 3/4 anonim ***** válasza:
IOS 13.4.1 hibátlan, viszont androidon egy kaka, gyakran el sem indul, én is sok panaszt olvastam. Arat emelni probléma nélkül tudtak, de fejleszteni úgy látszik, nem óhajtanak
2020. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és a “megnézendők” listát rendszeresen elfelejti. Gondolkodtam, hogy felmondom, ha rövidesen nem fejlesztik az appot
2020. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!