Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz magyar szinkronnal a...

Lesz magyar szinkronnal a Mandalorian?

Figyelt kérdés
Valaki udja, hogy a The Mandalorian című Star Wars spin off sorozathoz lesz-e magyar szinkron és ha igen mikorra várható? (Én láttam angolul, de van ismerősöm aki nem tud angolul és szívesen megmutatnám neki is mert szerintem elég jó lett.)

2020. máj. 30. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd amikor megérkezik itthonra a Disney+. Ez jelenleg ha jól tudom 2021 vége.
2020. máj. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még akkor sem biztos. Egyenlőre azt sem tudni hogy egyáltalán felirat lesz-e a tartalmakhoz, nemhogy szinkron. Ha lesz is akkor biztosan nem induláskor.
2020. máj. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2020. jún. 1. 23:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2: Attól még, hogy a Netflix ilyen bénán csinálta, nem biztis, hogy a Disney is így fogja. Sőt, mivel a céljuk, hogy legyőzzék a Netflixet, valószínűleg tanultak a Netflix hibáiból és nem követik el ugyanazt.
2020. jún. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

#2 van magyar felirat, csak keresni kell.

[link]

2020. jún. 7. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van felirat, a szinkronra voltam kíváncsi. De köszönöm.
2020. jún. 8. 14:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Feliratot akármihez lehet találni. Az már más kérdés, hogy a nem hivatalos forrásból származó felirat használata/terjesztése illegális.
2020. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!