Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tengeralattjárón játszódó...

Tengeralattjárón játszódó misztikus / sci-fi / horror jellegű film?

Figyelt kérdés

Nem baj, ha nem igazán illik a fenti kategóriákba, inkább az a lényeg, hogy nem ilyen pörgős, háborús filmeket keresek, hanem valami lassabb történetmenetű, rejtélyes filmet.

Láttam pár éve egy angol (?) filmet, ahol orosz tengeralattjáróval találkoznak. A címére nem emlékszem, de az pl. ilyen, ha esetleg rémlik valakinek.


Olyan is jöhet, amiben esetleg a tengeri élővilágot fedezik fel. Nem muszáj tengeri szörnyesnek lennie, de előny, ha az :)


Köszönöm előre!



2020. jún. 1. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mélytengeri szörnyeteg, bár az elég B film. Vagy esetleg a Mélység titka, az viszont nagyon jó.
2020. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De jó, A mélység titka pont olyannak tűnik, amilyenre gondoltam! Köszönöm.


Közben rájöttem, az angol film, amire gondoltam, "A mélység" volt:

[link]

2020. jún. 1. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Merülés a félelembe
2020. jún. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A gömb (1998) - Sphere (original title)
2020. jún. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk se a Sphere, se az Abyss sem igazán tengeralattjárón játszódik, hanem mélytengeri bázison, de a témát lefedi. Utóbbi kifejezetten jó film. anno '89-ben abszolút nagy durranás volt.
2020. jún. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Leviathan

Underwater

2020. jún. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkit felpontoztam.


#5 Nem baj, a mélytengeri bázis is megteszi! :)

2020. jún. 2. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!