Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Skinsben(UK)Tonyval mi történt?

Skinsben(UK)Tonyval mi történt?

Figyelt kérdés
A 2.évad Tony című részben nem igazán ertettem; Ki volt az a lány aki végig ott volt majd lefeküdt Tonyval, ő tényleg létezett? És hova ment Tony vonattal és miért? Valaki kérlek magyarázza meg ezt az epizódot.

#sorozat #film #Skins #Tony Stonem
2020. jún. 4. 13:58
 1/4 Furchant válasza:
Nem ide tartozik de régen néztem a skinst uk és nem volt befejezése mások voltak benne meg a sztori is más volt. Most simcs befejezése? Ez a sori határozta meg a tini koromat
2020. jún. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az 1-2 évad le lett zárva, a 3-4.évad(2.generacio Effy, Cook, Freddie stb) végét nyitva hagyták, és nem is lett folytatása.5-6.evad már új generáció. Ha viszont érdekel a 7. évad három korábbi szereplő ; Effy-Fire, Cassie-Pure, és Cook-Rise, felnőttkorába enged betekintést, mindegyik különálló sztori, 2db 45 perces részből állnak. Viszont nem nagyon utalnak vissza a korábbi eseményekre, egyedul annyi hogy Effy részében a Fire-ben Naomi is szerepel illetve feltűnik még Emily. Egyébként ezeket érdemes megnézni, ugyan nem hasonlít a korábbi részekre de nekem Effy része kifejezetten tetszett pl, olyan mint egy különálló mozifilm:)
2020. jún. 11. 13:30
 3/4 anonim válasza:

De még nagyobb kérdés, hogy Freddie-vel mi lett...? Ugye őt megölte az a pszichológus, de nem derült ki a gyilkosság. Vagyis mire kiderült volna vége lett. Jól emlékszem?

A gyilkosságról amúgy sehol semmi infót nem szivárogtattak ki?

2020. jún. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3:Cook tudta/tudja csak mert ot is megakarta olni .
2021. ápr. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!