Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak még olyan igényesebb...

Vannak még olyan igényesebb gyerek sitcom sorozatok, mint az iCarly, V, mint Viktoria, Sam&Cat Gameshakers, Zsenipalánták, Just Add Magic?

Figyelt kérdés

Lányaim imádják ezeket, de a többi amit ad a nickelodeon és a disney (vagy amiket épp elkaptunk) elég laposak vagy épp bugyuták.


Tudok mondani a fentiekhez hasonló sorozatokat, amiket élvezhet egy 12-14 éves lány? (Akár angolul is lehet, mivel beszélik B2 szinten.)



2020. jún. 5. 07:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek még egész jók:

Nicky, Ricky, Dicky és Dawn

Thunderman család

Marvin, Marvin

Big Time Rush

Varázslók a Waverly helyből


Régebbiek közül pedig Hannah Montana (ez kapható DVD-n, angolul és magyarul is nézhető), esetleg Violetta (bár ez szerintem nem annyira jó, de pár éve nagyon menő volt).


A még régebbiek közül szerintem még érdemes rákeresni ezekre: Clarissa, Blossom, Kenan és Kel, Torkelsonék, Sabrina, a tiniboszorkány)


Ha komolyabb is szóba jöhet, ami nem sitcom, akkor Váratlan utazás, A Farm, ahol élünk, de leginkább a Jack és Bobby sorozatot ajánlom. Nem kifejezetten csak gyerekeknek készült, de tartalmaz elemeket tinisorozatokból. Nekem nagyon bejött, bár én több voltam, mint 14 éves, amikor néztem.


Egyébként a lányaid magántanárhoz is jártak angolból? Elég ritka, hogy valaki általános iskolában már középszinten beszél angolul.

2020. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jessie,Sok sikert Charlie...szerintem ezek a legjobbak❤
2020. jún. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 köszönjük szépen, rákeresünk mindegyikre a hétvégén.


Egyébként nem jártak, mivel én magam angol tanár vagyok :)

2020. jún. 6. 09:19
 4/10 A kérdező kommentje:

#2 neked is köszi, ezeket is megnézzük :)


Még jöhetnek válaszok.


Aztán majd írok kommentet, hogy melyik lett a befutó :)

2020. jún. 6. 09:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, úgy könnyű :)

Még két francia sorozat jutott eszembe:

Az első csók

(Második csók)

Hélene és a fiúk

2020. jún. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Hunter Street
2020. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vinkó Márton ***** válasza:
100%

Hunter street

Frankie vagyok

Hannah Montana

Laborpatkányok

Harcra fel!

2021. febr. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Uhh volt valami Karatés sorozat is egy Jack nevü fiú volt a főszereplő és a Senseit az a színész játszotta, aki a Hanna Montana sorozatban Jacksont.
2021. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vinkó Márton ***** válasza:
100%
#8 a Harcra fel! volt az.
2021. júl. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vinkó Márton ***** válasza:
100%
Soy Luna
2021. júl. 20. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!