Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmek, és rajzfilmek...

Milyen filmek, és rajzfilmek vannak amiben a szereplő nagyon fél a haláltól és nem tudja elfogadni a halált?

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem a saját haláláról van szó, úgy a Szólít a szörny c. film tökéletesen ráillik.
2020. jún. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem pont ilyenre gondoltam, de nem rossz film.
2020. jún. 7. 14:09
 3/5 anonim válasza:

Bátor, a gyáva kutya. :D

Minden epizódban halálra fossa magát, meg menekül valami elől.

2020. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az sem rossz, de nem is ilyenre gondoltam xD

Hanem attól fél a szereplő, hogy a természetes haláltól, a megszünéstől fél, és a film bemutatja hogyan fogadja el.

2020. jún. 10. 14:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Hm, nekem erről két epizód jutott eszembe a Döglött akták c. krimisorozatból. Az egyikben a gyilkos élve akarja eltemetni az áldozatait úgy, hogy előbb elfogadtatja velük a haláluk tényét, hogy bebizonyítsa, nincs mit veszíteniük. A másikban az elkövető nőket falaztat be, olyanokat akiknek van veszítenivalójuk, mégis úgy manipulálja őket, hogy később már szökni sem próbálnak.

Egyébként nagyon érdekes témát vetettél fel, és biztos, hogy láttam már konkrét, egészestés filmet is ezzel kapcsolatban, de sajnos konkrét cím nem jutott az eszembe. Mindenesetre még gondolkozok rajta.

2020. jún. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!