Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netflixen melyik sorozatok...

Netflixen melyik sorozatok olyanok, mint a Sex Education, és az End of the f world? Teljesen új vagyok a netflixen, és ezek nagyon bejöttek.

Figyelt kérdés
Mindkettőnek nagyon tetszett a humora, és maga a történet is. Szóval tényleg ehhez a kettőhöz hasonló sorozatot keresek.

2020. jún. 6. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Ez inkább tiniknek való de I'm Not Okay With This. Ebben az évben jött ki és csak 7 részes. Nagyon nem ismerek olyan sok Netflix sorozatot,de még esetleg a Big Mouth (ez egy animációs sorozat) és egy nagy klasszikus a The Office.
2020. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi :)
2020. jún. 7. 09:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Szexoktatás nagyon jó :) Másikat még nem láttam.
2020. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
End of the f world is rohadt jó, nézd meg szerintem
2020. jún. 9. 10:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Control Z - mexikói sorozat, most májusban jelent meg, 8 része van, de szerintem lesz folytatása. Iskolában játszódik, egy anonim hacker feltöri az összes diák telefonját, és sorra osztja meg a titkaikat, a hacker megtalálásáról szól, de van szerelmi szál is, szerintem nagyon izgalmas és érdekes.


YOU- két évados idáig, de biztosan lesz folytatása, egy szociopata sorozatgyilkosról szól, aki az igaz szerelmet keresi, és meg van győződve róla, hogy jó ember, annak ellenére, hogy sorra öli meg az embereket, mindegyik gyilkolását meg tudja magyarázni.

Mindkettő nagyon jó!

2020. jún. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:)
2020. jún. 10. 12:37
 7/7 anonim ***** válasza:

- Dead to me

- What if

- Money heist

- The assassination of Gianni Versace

- You

2020. jún. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!