Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Rgy régi film címét keresem?

Mzoleeka kérdése:

Rgy régi film címét keresem?

Figyelt kérdés
Valami olyasmi, hogy egy lány fogad a barátnőjével, hogy magába bolondít egy fiút, ugyanaz a srác meg arra fogad a haverjával, hogy nem bírja vele sokáig a lány. Kb ennyi. A végere persze szerelmesek lesznek....

2020. jún. 7. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Talán 10 dolog, amit utálok benned.
2020. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Jaja, 10 dolog amit utálok benned.
2020. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, én is arra gondoltam, de nem az! A fiú vagy a lány, mar nem tudom pontosan, bunkózik nagyon, hogy szakítsanak vele, de a másiknak fogadásból ki kell bírni valameddig
2020. jún. 7. 16:39
 4/10 A kérdező kommentje:
Közben rátaláltam.....köszönöm!
2020. jún. 7. 17:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt (leírom, hátha még valakit érdekel:D)
2020. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
* bár abban fordítva van, és a csaj dobni akarja a srácot, a srác meg arra fogad, hogy magába bolondítja a csajt.
2020. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ötös, erre én is gondoltam, csak kérdező "fiú"-t, "srác"-ot, "lány"-t írt. Na most a Hogyan veszítsünk el-ben férfiak és nők szerepelnek, nem fiúk, lányok és srácok, de lehet, hogy csak a kérdező nem tud fogalmazni.
2020. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, erre nem is figyeltem:/ Akkor lehet mégsem arra gondolt a kérdező. Mindenesetre ez is egy jó film, ajánlom:D
2020. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az az a film, köszönöm a válaszokat! Sajnos a szereplőkre se emlékeztem, csak a cselekmény lényegére. Arra is csak halványan! :) Ezért nem sikerült pontosra a megdogalmazás! De köszi még1x!!!
2020. jún. 12. 20:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, örülünk, hogy segíthettünk!:D
2020. jún. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!