Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak Netflixen "The end of...

Vannak Netflixen "The end of the F***ing World"-höz hasonló sorozatok?

Figyelt kérdés
2020. jún. 8. 06:04
 1/6 anonim válasza:
Talán a Stranger Tings című sorozatot tudnám odasorolni. :) De gondolom azt ismered.
2020. jún. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ismerem, de nem láttam még:D Igazából egész életemben a fent említett sorozat volt az első és egyetlen amit láttam végig.
2020. jún. 8. 06:27
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem muszáj amúgy direkt ilyen beteg sorozatnak lennie mint az TEOTFW, elég ha hasonló korú karakterekről szól, illetve valódi dolgokról szóljon.
2020. jún. 8. 06:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Stranger Things tökéletes akkor :)
2020. jún. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a You c. sorozatot. Új értelmet ad a beteg antihősnek, de jó még a Misfits/kívülállók is. Igaz itt pár évad után az eredeti szereplők lecserélődtek de addig baromi jó volt. Nem tudom fent van-e a netflixen, de az első az igen
2020. jún. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Ez igy nem oke". Elvileg ugyanaz rendezte, en csak ezt lattam, amit te említettél azt nem. Nekem mondjuk nem tetszett, de a kritikak jok es az utolso reszben volt jo csattano, bar gondolom meg fogjak folytatni. :D
2020. jún. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!