Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor fogják itthon leadni a...

Mikor fogják itthon leadni a 13.évadot a Grace Klinikából?!

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Erre vonatkozóan semmi infót nem találtam én sem.

De szerintem jobban jársz, ha felirattal nézed sorozatbaráton vagy bármilyen más online felületen.

Már a 16. évad is lement, szóval szerintem nem érdemes várni.

2020. jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gyűlölöm a feliratokat...

Most vagy olvasom a filmet és nem élvezem, vagy élvezve nézem... Nem mindegy szerintem

2020. júl. 22. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Nekem már fel se tűnik, hogy feliratos. Kb a 10.évad óta felirattal nézem. Amúgy is sokkal jobbak az eredeti hangok mint a szinkronok. Szerintem. Jó mondjuk, azt hozzá kell tenni, hogy én tudok angolul, valószínűleg ezért nem zavar. Meg az se ha épp nincs felirat, de perfekt nem vagyok, szóval jobb szeretem felirattal :)


De persze megértelek, van akinek nem élvezhető felirattal.


Csak az a baj, hogy Magyarország nagyon le van maradva a szinkronokkal, és ha érdekel a sorozat, akkor viszont kénytelen leszel hozzászokni.

Ha nem annyira, akkor várj. Előbb utóbb csak kijön a szinkron :D

2020. júl. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem soha.
2020. szept. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tegnap láttam a Prime csatornán, hogy új évad premiert reklámoztak. Azt nem mondták, hogy pontosan mikortól, de azt mondták a reklámban, hogy magyarországon elsőként lesz új évadpremier a Prime-on a közeljövőben.


Szóval gondolom nem sokára itt lesz a 13.évad :)


(Első voltam)

2020. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!