Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írtok ehhez hasonló sorozatoka...

Írtok ehhez hasonló sorozatokat? (Lentebb)

Figyelt kérdés

Orange is the new black, Chernobyl, Sex Education.

Lényegében olyan sorozatok amik szociális, vagy morális témákat feszegetnek, akár mai napig aktuálisak. Mindegy hogy milyen, csak hasonlóan elgondolkodtató legyen és sorozat.

Aminek neki akarok állni az az Euphoria.

Írhattok felkapottabbakat is, akármit.

Köszi előre is!!



2020. jún. 9. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Írd be a google keresőjébe, hogy trendi sorozatok.
2020. jún. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Direkt személyes tapasztalatból ismert sorozatokat kértem, mert a trendi sorozatok között van a Lucifer meg a Park és rekreáció is...
2020. jún. 9. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A legutolsó sorozat amire ráfüggtem és elgondolkodtatott az a Bojack Horseman volt.
2020. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"olyan sorozatok amik szociális, vagy morális témákat feszegetnek, akár mai napig aktuálisak. "


Black Mirror a te sorozatod lesz.


Nem láttam az általad említett sorozatokat, de a fenti mondatod tökéletesen ráillik. Népszerű ugyan, de nem divatsorozat.

2020. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
A szolgálólány meséje nagyon elgondolkodtató
2020. jún. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az összes hbo sorozat mostanában erről szól, pl a Tönkretehetlek. Persze szélső balos szemszögből ami a propaganda gyártó hollywoodból kifér. (nem vagyok se jobber se fidesznyik fyi)
2020. jún. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!