Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani az "A semmi...

Tudnátok mondani az "A semmi közepén" című sorozathoz hasonló sorozatokat?

Figyelt kérdés

Olyan sorozatokra gondolok, amiket együtt tud nézni az egész család. Ilyen viccesekre, néha kicsit bárgyúakra.

A válaszokat előre is köszönöm!



2020. jún. 10. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Friends

Dokik


Ezekben mondjuk van néha egy kis szexuális kikacsintás.

2020. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
New Girl
2020. jún. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Remélem nam hallgattál az előzőekre. A New Girl semmiképp sem olyan, amin az 'egész család együtt tud nevetni'

A-a

Nincs meg egy ennyire családbarát sorozat ami szinte teljesen mellőzi a szexualitást , mégis vicces.

Emiatt most nem tudok ajánlani. Gondolkozok de tényleg semmi. Esetleg a Young Sheldon ( Az ifjú Sheldon) függetlenül az "Agymenők"-től ami kb. A New Girl-el egy szinten van.

Szóval a Young Sheldont érdemes kipróbálni, én az anyasorozatát, az Agymenőket nem nézem, mindig is utáltam, viszont a YS-t nagyon szeretem.


És akkor jöjjön a best ami tanulságos, szerethető stb. a Good Place - ennél jobban szerintem semmi sem hasonlít a The Middle feelingjéhez. Viszont csak feliratosan van meg, ami nem biztos, hogy előny?

2021. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Goldberg család, Modern család
2021. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!