Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami gyilkos bemegy egy...

Valami gyilkos bemegy egy szórakozóhelyre, megöl valami nagy bandatagokat és valami menő kocsival távozik. Szerintem olyan 2010 év alatti film, de lehet rosszul tudom mivel 2004-ben születtem Ez melyik film lehet? Nagyon kevés dologra emlékszem

Figyelt kérdés

2020. jún. 10. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Collateral-a halál záloga ebben van egy discos lövöldözős jelenet, bár a végén taxis gyerekkel hajtanak
2020. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A Védelmezőben van olyan jelenet hogy a menő gengszter sportkocsival érkezik a szórakozóhelyre, utána meg a csávó kinyírja őt meg az embereit a szórakozóhely irodájában. Meg a John Wickben is van egy diszkós jelenet amiben kinyír jó pár rossz arcot. Ha jól tudom mindkét film 2014-es, szóval lehet nem ezek azok, de egy próbát megér, hátha.
2020. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!