Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 2019 októbere óta nincsen...

Micahel kérdése:

2019 októbere óta nincsen hazai forgalmazója a Disney dvd-knek. Tudja bárki, hogy mikor lesznek újra kiadva itthon Disney dvd-k?

Figyelt kérdés
2020. jún. 11. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy nincsenek?! Most láttam, hogy például a Jégvarázs 2 is kapható dvd-n a Rocky webáruházban!
2020. jún. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pedig valóban nem volt, illetve én még mindig nem tudok róla. A koronavírus alatt egyáltalán nem is tárgyalhattak egymással a cégek és nincs információm magyar kiadóról. Az HBO is azért csapott le a Jégvarázs 2-re ilyen gyorsan, mert eddig nem jelenhetett meg és úgyszólván ez a lépés kimaradt.


Amit a Rocky mutat az nagyon furcsa és rejtélyes is. Idegennyelvű borítóval tulajdonképpen nem magyar kiadás és méregdrága áron. Fogalmam nincs arról, hogy mi ez.

2020. júl. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Illetve azt tudom elképzelni, hogy DVD-bolt vesz rá jogot a Disney-től és ezért is kerülhet ekkora árba. Hát nem tudom, hogy ez kinek éri meg vagy ehhez viszonyítva a digitális platform mennyire jobb. :/ Erre nincs rálátásom. De egy biztos: ez nem klasszikus formája a korábbi DVD-kiadásnak.
2020. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!